
Дзеркало асиметричне безрамне 950х950 мм
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: БР 14
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало з кріпленнями для підвісу на стіну. На дзеркалі встановлено 2 металевих кріплення для монтажу на стіну.
Габаритні розміри 950х950 мм
Глибина 4 мм
Дзеркало високої якості не спотворює, виготовлено на основі срібла, вологостійке. Торець полірований (єврокромка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Глибина | 4 |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴
