
Фігурне дзеркало на основі ЛДСП 100 см
3 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: З 13
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 100 см
Висота 100 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 100х100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴



