
Кругле дзеркало безрамне для ванної кімнати 950 мм
2 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: БР 10
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало кругле з полірованим краєм (єврокромка) та двома металевими кріпленнями для монтажу на стіну.
Діаметр 950 мм
Рекомендується для ванних кімнат (вологостійке)
Дзеркало високої якості - амальгама на основі срібла. Кришталево чисте відображення.
Возможно виготовлення дзеркала будь якого діаметру.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дзеркала | 950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴
