Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 80 см
Висота 80 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ДСП |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 60х60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴



