Новинка

Дзеркало фігурне на основі ЛДСП:
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Колір виготовлення :
Білий
Чорний
Дуб сонома
Венге магія
Дзеркало влагостійке, торець полірований (єврокромка).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴



