
Дзеркало на стіну 700х500 мм
1 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН 3 венге магия
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 700 мм
Ширина 500 мм
Дзеркало:
4 мм пр. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм пр. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні | |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴


