
Дзеркало в повний зріст венге магія 1300х600 мм
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗР 3 венге
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Венге магія - темно коричневий колір зі структурою дерева.
Дзеркало:
вир. Бельгія 4 мм
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно-білий
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення рами | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴



