
Дзеркало ростове з фацетом 1300х550
2 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗФ 2 венге
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало ростовое з фацетом 1300х550
Фацет - декоративний полірований край дзеркала. 1см
Основа ЛДСП ( ламінована деревостружкова плита ) 16мм
Колір :
Венге Магія
Біле
Чорне
Чорно біле
Дуб сонома
Дзеркальне полотно Бельгія 4мм вологостійке не має спотворень і хвиль, на основі срібла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴


