
Дзеркало в повний зріст овальне венге 1300х600
2 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗР 1 венге
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
Дзеркало вологостійке вир. Бельгія 4мм
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно-білий
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу, HoReCa |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення рами | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴



