GPS-трекер TK-STAR TK-915 з магнітом та акумулятором 10000 mAh
Бренд: Voltronic
Тип: Моніторинговий трекер
Застосування: Бортовий
Стандарти навігації: GPS
Кількість каналів приймача: 56
Точність: 5 м
Підтримка GSM/GPRS: GSM/GPRS
Гео-зони: Підтримка установки
Кількість SIM-карт: 1
Особливості:
Магніт: Вбудований магніт (5 кг) для легкого кріплення на різні поверхні.
Акумулятор: Потужний акумулятор 10000 mAh, що забезпечує до 120 днів роботи без підзарядки.
Реальний час: Відстежування місцезнаходження в реальному часі.
Датчики: Спрацьовує по вібрації та при перевищенні швидкості.
Історія поїздок: Зберігає історію поїздок до 6 місяців.
Система оповіщень: Оповіщення про низький заряд акумулятора та перевищення швидкісного ліміту.
Підключення: Підтримка SIM-карти та micro USB порту.
Платформи: Можна використовувати як мобільний додаток для iOS і Android, так і веб-платформу.
Розміри: 112 мм x 77 мм x 27 мм
Цей GPS трекер ідеально підходить для відстежування вантажів, транспортних засобів і будь-яких об'єктів, де важлива автономність і надійність. За допомогою нього ви зможете точно контролювати місцезнаходження та отримувати важливі сповіщення про зміну статусу або місцезнаходження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIM |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кількість каналів зв'язку | 20 |
| Корпус з магнітами | Так |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Холодний старт | 70 сек |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 10000 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴





