Машина на радіокеруванні YJ 089-2 + браслет керування
Машина на радіокеруванні YJ 089-2 – це захоплива іграшка, яка поєднує в собі інноваційні технології, стильний дизайн та ефектні функції. Завдяки сенсорному браслету та пульту керування ви зможете виконувати неймовірні маневри, а парогенерація зробить гру ще більш захоплюючою. Машинка не тільки швидко мчить, але й залишає слід водяного туману, додаючи атмосферності кожному заїзду!
Особливості:
Розмір: 37х8х6 см – зручний для маневрів і гри в будь-якому місці.
Роликові колеса: дозволяють машинці рухатись у всіх напрямках.
Парогенерація: додає ефектний водяний туман на шляху машинки.
Пульт керування 27MHz: працює від 2-х батарейок типу “АА” (не входять у комплект).
Сенсорний браслет: дає змогу керувати машинкою без пульта, працює від батарейки (в комплекті).
Режим демонстрації: показує всі можливі рухи і трюки.
Маневри: рухаєтесь вперед/назад, ліворуч/праворуч.
Працює від акумулятора 3.7V (в комплекті).
Комплектація: машинка, пульт керування, сенсорний браслет, піпетка для води, викрутка, USB-кабель.
Матеріали: машинка виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів для максимального комфорту та безпеки під час гри.
Ця радіокерована машинка стане ідеальним вибором для любителів екстриму і технологій!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴

