
Машина на радіокеруванні UD 2169 A “Leopard King”
1 620 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні UD 2169 A “Leopard King”
Машина на радіокеруванні UD 2169 A “Leopard King” – це стильний всюдихід, що постачається в коробці. Доступна в трьох кольорах, але в комплекті надається лише мікс варіантів. Ідеальний вибір для любителів техніки з оригінальним дизайном!
Ця іграшка має безліч функцій, які не залишать байдужим жодного малюка. Вона здатна долати будь-які перешкоди завдяки змінному положенню коліс, які піднімаються та опускаються. Машинка може рухатися в будь-якому напрямку та обертатись на 360 градусів, що робить її неймовірно маневреною.
Особливості:
Сучасний та оригінальний дизайн іграшкового автомобіля;
Пульт керування 2,4 G, який працює від двох батарейок типу AA (не входять в комплект);
Акумулятор 4,8 V для роботи машини;
Машинка здатна змінювати положення коліс — піднімати та опускати їх для подолання перешкод;
Можливість руху вперед/назад, вліво/вправо;
Обертання на 360 градусів для додаткової маневреності.
Комплектація:
Машинка;
Пульт керування;
Акумулятор 4,8 V;
Кабель для зарядки акумулятора.
Ця іграшка стане чудовим подарунком для маленьких любителів радіокерованої техніки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
