
Машина на радіокеруванні RQ 3044 з акумулятором 3.7V, пультом 2.4G, браслетом
1 600 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні RQ 3044 з акумулятором 3.7V, пультом 2.4G, браслетом, роликовими колесами, підсвічуванням, трансформацією корпусу та мелодією, постачається в коробці.
Ця яскрава і футуристична машинка стане чудовим подарунком для маленьких автолюбителів. Завдяки широкому функціоналу і потужним роликовим колесам, вона може рухатися в будь-якому напрямку без необхідності виконувати маневри повороту. Крім того, корпус машинки може змінювати свою форму, набуваючи нових аеродинамічних властивостей, що робить гру ще цікавішою.
Особливості:
Розміри: 20.5х35х8.5 см;
Машинка працює від акумулятора 3.7V, який входить в комплект разом з дротом для підзарядки;
Керування машинкою здійснюється за допомогою пульта або браслета;
Пульт працює від двох батарейок типу AA (не включені до комплекту);
Браслет для керування працює від вбудованого акумулятора (докладено дріт для зарядки);
Роликові колеса з гумовим покриттям для кращого зчеплення з поверхнею;
Трансформація корпусу для змін аеродинамічних властивостей;
Яскраве підсвічування для додаткових ефектів;
Динамічні мелодії, які програються під час руху;
Режим демонстрації, в якому машинка відтворює усі доступні рухи;
У комплекті викрутка та інструкція з використання.
Ця машинка стане справжнім захопленням для дітей, даруючи безліч цікавих можливостей для ігор!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴
