
Машина на радіокеруванні RQ 3034 з викруткою, музикою, підсвічуванням
1 365 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні RQ 3034 з викруткою, музикою, підсвічуванням, акумулятором 3.7V і пультом 2.4G, в режимі демонстрації, поставляється в коробці.
Її футуристичний дизайн, вражаючі трюки та захоплююча музика гарантовано зроблять її улюбленою іграшкою для малюка. Повороти на 360°, яскраве світлодіодне підсвічування та реалістичні звукові ефекти створюють атмосферу справжніх перегонів.
Особливості:
Розмір: 18х8х31 см;
Стильний футуристичний дизайн;
Режим демонстрації для вивчення функцій;
Рух вперед/назад і обертання на 360° для захоплюючих трюків;
Музика, яку можна вмикати та вимикати за допомогою пульта;
Пульт управління працює від двох батарейок типу AA (батарейки не входять в комплект);
Яскраве світлодіодне підсвічування для додаткового ефекту;
У комплекті викрутка та USB-кабель для зручності зарядки;
Машинка працює від акумулятора 3.7V (в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴
