
Машина на радіокеруванні MK 738 A (16/2) в двох кольорах із світловими та звуковими ефектами
1 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні MK 738 A (16/2) в двох кольорах із світловими та звуковими ефектами, парогенератором, пультом 2.4GHz і акумулятором 3.7V, оснащена протиударним корпусом, постачається в коробці.
Особливості:
Стильна модель у формі динозавра, що додає особливого вигляду;
Регульоване яскраве підсвічування, яке особливо цікаве під час гри в темряві;
Веселі драйвові мелодії для створення атмосферних ефектів;
Розміри: 24х19х16 см;
Надійний протиударний корпус для безпеки і довговічності;
Амортизаційна система для м'яких рухів;
Парогенератор для додаткових ефектів;
Гумові колеса з протекторним візерунком забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею;
Можливість руху вперед, назад, вліво та вправо;
Пульт управління 2.4GHz, що працює від двох батарейок типу AA 1.5V (батарейки не входять до комплекту);
У комплекті USB-кабель та акумулятор 3.7V;
Виготовлено з міцного первинного пластику, який витримує активну експлуатацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
