Радіокерована машина JD 155-19 A
2 кольори, викрутка, акум. 3.7V, пульт 27MHz, гумові шини, USB-кабель, підсвічування, в коробці
Готові до нових захоплюючих пригод? Ця радіокерована машинка з потужним двигуном та великими гумовими колесами здатна подолати будь-які перешкоди, від нерівних доріг до кам'янистих стежок. Її яскравий дизайн із зображенням акули, світлові ефекти та просте керування зроблять кожну гру неповторною та цікавою.
Особливості:
Розмір: 20х13х13 см;
Виконує рухи вперед/назад та може повертатися вліво/вправо;
Гумові шини з пружинами для легкого долання перешкод;
Яскраве підсвічування для додаткового ефекту;
Викрутка входить у комплект для зручності;
Унікальний дизайн із зображенням акули;
Пульт працює від 2-х батарейок типу АА (не входять до комплекту);
Машинка працює на акумуляторі 3.7 V (в комплекті), USB-кабель для підзарядки включено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴


