
Машина на радіокеруванні HS 18301/302
2 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні HS 18301/302
Акумулятор 7.4 V, USB-кабель, пульт 2.4 G, протиударний корпус, гумові шини, швидкість до 36 км/г, в коробці
Перегоночний автомобіль на радіокеруванні – найбажаніший подарунок для хлопчиків! Машинка здатна розганятись до 36 км/год, тому готова до великих перегонів! Протиударний корпус (з можливістю заміни), висока підвіска та потужні гумові колеса – іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди.
Зручний пульт радіокерування відкриває багато можливостей для іграшки: рух вперед і назад, стрімкі рухи вбік. Є можливість регулювати швидкість. Потужний автомобіль одразу приверне увагу дитини і стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
Машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (в комплекті);
Управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
Висока підвіска;
Потужні гумові колеса;
Протиударний корпус з можливістю заміни (знімається);
Регулювання швидкості;
Максимальна швидкість – 36 км/год;
Кнопка включення машинки знаходиться збоку під корпусом;
Пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
Виконана з міцного пластику.
Комплектація:
Машина;
Пульт керування;
Акумулятор 7.4 V;
USB кабель;
Викрутка;
Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴

