
Поліційний суперкар на радіокеруванні DYQ 030-5
750 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліційний суперкар на радіокеруванні DYQ 030-5
Поліційний суперкар на радіокеруванні DYQ 030-5 — це іграшка, яка стане чудовим вибором для маленьких фанатів екстриму і пригод! Машинка поєднує в собі стильний поліційний дизайн, потужні можливості і ефектне підсвічування, що робить гру ще більш захоплюючою та динамічною.
Основні характеристики:
Модерний дизайн поліційного авто з яскравими елементами.
Динамічне керування: може рухатись вперед і назад, виконувати різні маневри.
Гумові колеса з рифленою поверхнею для гарного зчеплення з будь-якими поверхнями.
Мерехтливе підсвічування всередині машинки для додаткового ефекту.
Пульт керування на частоті 27 MHz забезпечує стабільний сигнал.
Працює від акумулятора 3.7V (в комплекті).
USB-кабель для зарядки.
Виготовлена з якісної пластмаси, що гарантує довговічність і безпеку.
Комплектація:
Машина.
Акумулятор 3.7V.
USB-кабель для зарядки.
Пульт управління (працює від 2 батарейок типу "АА", не входять в комплект).
Цей поліційний суперкар обов'язково стане улюбленцем вашої дитини, даруючи незабутні емоції від кожної гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
