
Машина на радіокеруванні DH 666-14 стріляє орбізами
1 385 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні DH 666-14
Машина на радіокеруванні DH 666-14 — це справжній інноваційний всюдихід 2в1, який стане чудовим вибором для дітей, які люблять екстремальні ігри та нові технології! Вона поєднує в собі стильний дизайн, трансформаційні можливості та цікаві ефекти, що надають ще більше захоплення під час гри.
Основні характеристики:
Унікальний дизайн: машинка має стильне поєднання кольорів і продуману конструкцію.
Функція трансформації: дозволяє від’єднати установку для стріляння та перетворити танк на всюдихід.
Стрільба орбізами: машина може точно стріляти орбізами для захоплюючих боїв.
4х4 система: для відмінної прохідності на різних поверхнях.
Гумові колеса для більшої стійкості і комфорту.
Працює від акумулятора 3,7 V, який заряджається через USB-кабель (в комплекті).
Пульт керування на частоті 2.4 GHz для стабільного сигналу, працює від 2-х батарейок типу "АА" (не входять у комплект).
Комплектація:
Машина.
Акумулятор.
Заглушка.
USB-кабель.
Орбізи.
Пляшечка для орбізів.
Ця іграшка на радіокеруванні не тільки захоплює уяву, а й допомагає дитині розвивати координацію, уяву та тактичні навички під час гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴

