Зарядна станція AP400 345 Вт, 108000 мА*год
Портативна зарядна станція AP400 призначена для забезпечення резервного живлення для невеликих побутових приладів та електроніки. Вона підходить для використання в квартирі або під час виїздів на природу. Невелика ємність дозволяє використовувати станцію для кількох зарядок мобільних пристроїв або живлення ноутбука.
Технічні характеристики портативної зарядної станції AP400
Акумулятор
345 Вт·год, 108000 мА·год, 3.2В LFP
Функції виходу
2х AC виходи: 100В~120В/500Вт; 220В~240В/600Вт
1х DC вихід: 12В/10A, 120Вт Макс
1х Прикурювач: 12В/10A, 120Вт Макс
3х USB-A (QC3.0) виходи: 5~12В, 18Вт Макс
1х USB-C (PD) вихід: 5~12В, 22.5Вт Макс
1х Бездротова зарядка: 10Вт Макс
1х LED вихід: 5Вт
Функції входу
Зарядка від мережі: AC110В (99В~121В), 220В (198В~235.4В), 150Вт
Зарядка від сонячної панелі: DC12~24В, 150Вт
Зарядка від автомобіля: DC12~15В, 120Вт
Інші характеристики
Температура зарядки: 0 ~ 45°C
Температура розрядки: -10 ~ 60°C
Термін служби (циклів зарядки): >3000 (LFP), >1000 (NCM)
Вага: 5 кг
Розміри: 250х177х177 мм
Особливості зарядної станції
Доступні різні кольори: сірий, чорний, синій, червоний
Функція UPS для безперебійного живлення
Інтелектуальне перемикання частоти та функція сну
Технологія швидкої зарядки (1-2 години)
Функція бездротової зарядки
Висока потужність, максимальна вихідна потужність – 600 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PD |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Ємність акумулятору | 108000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB, Type-C, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спеціальні | Бездротове заряджання, Дисплей, Ліхтарик |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴







