
Набір для творчості в алюмінієвій валізі Єдиноріг 145 предметів Рожевий
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0069
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для творчості в алюмінієвій валізі Єдиноріг 145 предметів Рожевий
Дитячий набір для малювання у валізі, що складається зі 145 предметів, ідеально підходить для розвитку творчих здібностей та уяви дітей. Він підійде як художникам-початківцям, так і тим, хто вже має досвід у малюванні. До набору входять різноманітні фарби, олівці, пензлі, маркери, пастель та інші матеріали для творчості.
Все приладдя зручно зберігається у валізі, що спрощує їх транспортування та зберігання. Це робить набір ідеальним для поїздок чи художніх занять. Широкий вибір матеріалів дозволяє дітям вільно висловлювати свої ідеї та створювати твори будь-якої складності, а також експериментувати з різними техніками, сприяючи розвитку їхнього творчого мислення.
Характеристики:
Тип: набір для творчості
Матеріал кейсу: метал+пластик
Кількість предметів: 145 шт
Стать: унісекс
Вага: 2.3 кг
Розмір кейсу: 34 x 24 x 9 см
Колір: блакитний, рожевий
Комплектація:
Олійні фарби 24 шт
Пастель 24 шт
Фломастери 33 шт
Кольорові олівці 28 шт
Акварельні фарби 24 шт
Щітки 4 шт
Контейнери для фарб 2 шт
Прості олівці 2 шт
Замішана гумка
Ластик
Точилка
Кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴







