
Комплект світлодіодних ламп C6 HeadLight H4 12v COB
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0066
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект світлодіодних ламп C6 HeadLight H4 12v COB
Комплект ламп C6-H4 є сучасним рішенням для освітлення з температурою світіння 6000K. Ці лампи забезпечують яскраве світло і перевершують галогенові аналоги в три рази, а також можна порівняти з ксеноновими. Вони ідеально підходять для використання у протитуманних фарах, а також для ближнього та далекого світла.
Лампи оснащені світлодіодними модулями COB, що забезпечують світловий потік 3800 Lm. У комплект входять дві лампи із системою охолодження та вбудованим блоком розпалювання. Вони мають миттєвий запуск, не схильні до вигоряння і зберігають свій колір протягом усього терміну служби.
Характеристики:
Тип: лампочки для авто / led лампа для авто / автолампа c6 hb4
Цоколь: HB4 (9006);
Потужність: 36W;
Діоди: COB;
Діапазон робочої напруги: 9-36В;
Сила струму: 1,6 мА;
Світловіддача: 3800 lm;
Колірна температура: 6000K;
У комплекті: 2 шт.;
Термін служби: 50 000 годин;
Охолодження: за допомогою кулера;
Вологозахищеність: IP67;
Робоча температура: -40С – +105С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 36 В |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | HB4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


