
Пупс M 5919 I UA (18шт) 44см, м'яконабивний, 6видів, муз.-звук(укр., пісня, вірш), пустишка, бат.(табл.), кор.(розібр.), 26-32,5-2
953 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пупс M 5919 I UA (18шт) 44см, м'яконабивний, 6видів, муз.-звук(укр., пісня, вірш), пустишка, бат.(табл.), кор.(розібр.), 26-32,5-2
М'якотілий пупс стане чудовим подарунком для кожної дівчинки, адже він має реалістичний вигляд і одягнений у теплий, якісний комплект одягу. Особливістю цієї іграшки є те, що пупс розповідає віршик та співає пісеньку на українській мові, що сприяє розвитку мовних навичок дитини.
Особливості:
Пупс завдовжки 44 см , з м'яким тілом, що додає йому природного вигляду.
У комплект входить пустушка , що робить гру більш реалістичною.
Звукові ефекти (віршики, пісеньки українською) активуються завдяки батарейкам, які входять до комплекту.
Допомагає розвивати турботу , відповідальність та соціальні навички у дітей.
Характеристики:
Розмір упаковки : 26×32,5×23 см;
Упаковка : коробка;
Вікова категорія : від 3 років.
Ця лялька стане ідеальним другом для маленької дівчинки, сприяючи розвитку її уяви та емпатії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 44 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953 ₴
