
Пупс M 5924 I UA (18шт) 44см, м'яконабивний, 6видів, муз.-звук(укр., пісня, вірш), пустишка, бат.(табл.), кор.(розібр.), 26-32,5-2
953 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пупс "Мій малюк" співає пісеньку, розповідає вірш. Озвучений українською мовою.
Інтерактивний пупс "Мій малюк"
Тіло пупса м'яконабивне.
Ручки, ніжки, голова - м'який ПВХ.
Одягнений в гарний костюмчик, курточку, шапочку і пінетки.
Висота пупса: 44 см
Працює від батарейок
Розмір упаковки: 43х23х16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 44 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Вініл |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953 ₴
