
Гібридний інвертор PowMr POW-HVM6.2M-48V
29 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний інвертор PowMr POW-HVM6.2M-48V
Гібридний інвертор PowMr POW-HVM6.2M-48V має потужність 6200 Вт та розрахований на конвертацію вхідної напруги 48 В постійного струму у 230 В змінного струму. Він має вбудований сонячний контролер 120 A MPPT (Maximum Power Point Tracking). Це універсальний гібридний сонячний інвертор з максимальною потужністю PV: 6500 Вт.
Цей інвертор підходить для роботи зі свинцево-кислотними та літієвими акумуляторами користувача напругою 48 В. Він дозволяє гнучко планувати час заряджання та розряджання інвертора завдяки вбудованій інтелектуальній системі заряджання акумулятора. Має захист від перевантаження, перегрівання та короткого замикання, функцію холодного старту, оптимізує продуктивність акумулятора, що дозволяють продовжити термін служби акумулятора. РК-дисплей у режимі реального часу відображає параметри заряджання, настроюваний діапазон напруги в будинку, зарядний струм, пріоритет зарядки від змінного струму та сонячної енергії, прийнятну вхідна напруга системи.
Основні особливості
вбудований сонячний контролер 120 A MPPT (Maximum Power Point Tracking)
сумісний з різними типами акумуляторів, включаючи свинцево-кислотні та літієві акумулятори, які мають напругу 48 В
вбудовані інтелектуальні системи заряджання акумулятора
захист від перевантаження, перегрівання та короткого замикання
функція холодного старту
Характеристика
Режим заряджання: MPPT
Номінальна потужність навантаження: 6200 Вт
Системна напруга (акумулятора): 48-В
Вихідна напруга 230-В ?5%
Фази: однофазний
Тип батареї: Свинцево-кислотна, літієва батарея, літі залізо фосфатна батарея або робота без батареї
Імпульсна потужність: 12400
Максимальна вхідна напруга на вході сонячної панелі (PV): 450-В
Максимальний струм заряджання MPPT: 80-А
Максимальний вхідний струм сонячної панелі (PV): 18-А
Максимальна вхідна потужність сонячної панелі 6200 Вт
Можливість підключення Wi-Fi модуля: є
Країна виробник: Китай
Розмір: 100-мм x 300-мм x 444-мм Вага нетто: 11 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowMr |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 444 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi |
| Управління зі смартфона | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 500 ₴





