
Гібридний інвертор Growatt SPF 6000 ES plus 6kw 6000W перетворювач
32 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний інвертор Growatt SPF 6000 ES plus 6kw 6000W перетворювач
Growatt SPF 6000 ES PLUS (Solar Power Frequency) — це тип гібридного сонячного інвертора, призначеного для використання в житлових і комерційних сонячних системах. Це комбінація інвертора, зарядного пристрою для акумулятора та перемикача, який керує потоком енергії між сонячними панелями, батареями та електричною мережею.
Автономний гібридний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus
Номінальна потужність 6квт з піком у 12квт, має 2 незалежних mppt (16A+16A) макс 500v, max потужність PV 8000W, має два входи змінного струму з вбудованим перемикачем для генератора, WIFI, підтримка свинцевих та літієвих акб.
Гібридне рішення для сонячних систем
Характеристики
Номінальна потужність, Вт: -6000
Пікова потужність, Вт:-12000
Вихідна напруга, В:-230
Частота виходу, Гц:-50/60 (Авто)
Чиста синусоїда:
Ефективність перетворення:с->95
Можливість паралельного підключення: -Так, до 6 пристроїв
Функція підмішування
Фази:-1
Час перемикання, мс: -10
Вхідна напруга батареї, В:-48
Номінальна вхідна напруга, В:-48
Струм зарядки АС, А:-80
Максимальний струм заряджання АС+PV, А:-100
Максимальний струм зарядки PV, А:-100
Максимальна вхідна напруга PV, В:-500
Максимальна потужність панелей, Вт: -8000
Тип акумуляторів, що підтримуються:
LiFePO4
Li-ion
Lead-acid
Температура експлуатації:--15...60
Вага, Кг: -13,5
Габарити, мм: -460х395х132
Особливості:
Співвідношення DC/AC до 1,2;
2-кратна пікова потужність;
Коефіцієнт вихідної потужності до 1,0;
До 6 блоків паралельно для розширення потужності;
Багатонастроювані режими для різноманітних сценаріїв;
Сумісний з літієвими, свинцево-кислотними та гелевими акумуляторами;
Підтримка віддаленого моніторингу WiFi і GPRS;
Платформа PVkeeper для локального введення в експлуатацію;
Час зарядки та контроль виходу.
Інвертор Growatt SPF відомий своєю високою ефективністю, надійністю та гнучкістю. Він може працювати як з мережевими, так і з автономними сонячними системами, а також може використовуватися для резервного живлення під час відключень електроенергії. Він також має ряд функцій, таких як вбудований контролер заряду MPPT, РК-дисплей і можливості віддаленого моніторингу через мобільний додаток.
Однофазний автономний інвертор, призначений для житлових і невеликих промислових застосувань. Інвертор також оснащений рядом розширених функцій, які спрощують установку та використання. Він має зручний інтерфейс, який дозволяє домовласникам і монтажникам контролювати продуктивність системи та коригувати параметри за потреби. Інвертор також сумісний з рядом систем моніторингу, включаючи WiFi, Ethernet і GPRS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейс під'єднання | Wi-Fi |
| Управління зі смартфона | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴






