Розумний вимикач Xiaomi Mijia 2 клавіші MJKG01-2YL
Розумний вимикач Xiaomi Mijia Smart Switch має мінімалістичний дизайн, якісну конструкцію та два режими роботи (як звичайний вимикач і як пристрій управління гаджетами розумного будинку). Підтримується керування за допомогою голосового помічника та мобільної програми.
Особливості:
Безпечний та міцний
Зміна двох режимів
Сумісний з традиційними лампами та розумними лампами
Технічні характеристики
Тип: Вимикач
Харчування: Від мережі
Параметри входу: 220V
Робоча температура: від -10 до 40
Управління зі смартфона: Так
Матеріал: Пластик
Колір: Білий
ШхВхГ: 86 х 86 х 39 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Так |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Тип диммера | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


