Класичний набір конструктора 1000 деталей
Конструктор сприяє розвитку логічного мислення, дрібної моторики та творчого мислення. Виготовлений з високоякісного пластику у яскравих соковитих кольорах, конструктори Classic відзначаються великою популярністю з численних причин:
1. Краса Найяскравіші, барвисті та стильні конструктори з існуючих;
2. Вага. У порівнянні з дерев'яними та металевими, пластмаса дуже легка, навіть велика фігура не важитиме багато.
3. Різноманітність. Існують деталі на будь-який смак. Можна будувати не лише будинки, а й улюблених персонажів, космічні кораблі, машини, тварин, роботів та інше. Ви можете придбати один конструктор, а потім додавати до нього безліч елементів з урахуванням інтересів та переваг дитини, а також з урахуванням її віку.
4. Можливість комбінування. Більшість виробників роблять розмір деталей стандартного розміру. Завдяки цьому легко підібрати потрібний сюжет для гри, тому що можна комбінувати набори різних виробників.
Набір конструктора Класичний захопить не тільки дитину будь-якого віку, а й дорослого. Наявність 1000 деталей дозволить брати участь у грі велику кількість гравців. Спочатку можна збирати елементи за схемою, яка йде в наборі. Але як показує практика, гра настільки залучає в процес, що творчий струмінь перемагає і помічник у вигляді інструкції припадає пилом осторонь.
Характеристики:
Кількість деталей: 1000 шт.
Матеріал: пластик.
Розмір упаковки: 36,5 х 10 х 24,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1000 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 365 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










