
Професійний графічний планшет Deco Xp-pen mini 7
1 750 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний графічний планшет Deco Xp-pen mini 7
Легкий у використанні Deco mini7 ідеально підходить для графіки, малюнків та дизайну. Ви можете налаштувати комбінації гарячих клавіш так, як вам зручно особисто, відповідно до вашого стилю роботи.
У комплекті з Deco mini7 йде стилус P05D, який не потребує батареї і працює довгий час, щоб ви могли безперервно творити. Цей стилус підтримує нахил пера до 60 градусів, що дозволяє зручно і ефективно наносити затінення.
Тип
Бренд
Тип планшета
Тип питания
Аккумулятор
Емкость аккумулятора
1000 мА·ч
Беспроводная связь
Радиоканал (2.4 ГГц)
Время работы
До 10 часов
Время зарядки
2 часа
Разрешение
5080 LPI
Уровней чувствительности пера
8192
Скорость считывания
220 точек/сек
Совместимость по ОС
Количество кнопок пера
2
Количество кнопок планшета
8
Активная область
177.8 х 111.1 мм
Комплектация
Графический планшет • перо (пассивное) • 10х сменные наконечники • пинцет для замены наконечников • беспроводной ресивер • кабель USB-А-USB-С • переходник USB-USB-C • переходник USB-микро-USB • документация
Материал корпуса
Вес
330 г
Размеры
260.2 х 162.2 х 9.3 мм
Совместимая модель
Цвет
Гарантийный срок
3 міс.
Отгрузка
Дополнительно
Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP-Pen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 330 г |
| Довжина | 260.2 мм |
| Товщина | 9.3 мм |
| Ширина | 162.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴







