
Планшет Oukitel OT8 Grey 6/256Gb 11" 2K 4G 8800mAh Android 13 Global version + чохол та стілус!
6 699 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Планшет Oukitel OT8 Grey 6/256Gb 11" 2K 4G 8800mAh Android 13 Global version + чохол та стілус!
Стильний та багатофункціональний 11-дюймовий планшет Oukitel OT8 ідеально підходить для роботи та навчання! З ультратонким корпусом товщиною 7,8 мм і вагою 515 г він стане вашим надійним супутником завдяки своїм видатним технічним характеристикам.
Цей планшет оснащений яскравим 11-дюймовим дисплеєм, ємною батареєю на 8800 мАг, об'ємом пам'яті 6/256 ГБ та чотирма динаміками, що забезпечують чудовий та потужний звук. Потужний восьмиядерний процесор легко справляється з будь-якими завданнями!
Технологія Widevine L1 розширює мультимедійні можливості планшета, що дозволяє дивитися потокове відео у форматі Full HD. Ексклюзивна функція розділення екрана дає можливість використовувати кілька програм одночасно.
Відмінний планшет за доступною ціною в комплекті з оригінальним чохлом-книжкою та стілусом!
Технічні характеристики:
Виробник: Hotwav
Модель: T7
Діагональ екрану: 11 дюймів
Роздільна здатність дисплея: 1920x1200
Тип екрану: IPS
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Операційна система: Android 13
Матеріал: метал (алюміній)
Оперативна пам'ять: 6Гб
Вбудована пам'ять: 256Гб
Карта пам'яті до 1 Тб
Процесор: Unisoc Tiger T606
Кількість ядер процесора: 8
Графічний процесор: Mali G57
Основна камера: 13 Mpx
Фронтальна камера: 8 Mpx
Стереозвук: так
4 динаміки: так
Зв'язок: 3G, 4G LTE
Sim-Card: 2 Nano-sim
Wi-Fi: 5 (802.11 ac)
Bluetooth: 5.0
GPS: A-Gps, Glonass, Galileo, Beidou
Face ID: так
Місткість акумулятора: 8800 mAh
Можливість заряджання: 18 Вт
Габарити: 256,8 x 168,3 x 7,8 мм
Вага: 515 г
Комплектація:
планшет
зарядний пристр
ій кабель usb type-c
скріпка для лотка sim-card
стілус
чохол книжка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 1500 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 515 г |
| Довжина | 256.8 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 168.3 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴





