Планшет Teclast T60 8/256Gb 12" дюймів 2K Full HD 8000mAh 4G Android 13. + чохол
В наявності новий 12-дюймовий планшет від компанії Teclast! Цей планшет поєднує стильний і сучасний дизайн, відмінні технічні характеристики, потужний восьмиядерний процесор, об'єм пам'яті 8/256 ГБ, високоякісну основну камеру і ємну батарею на 8000 мАг!
Технічні характеристики:
Виробник: Teclast
Модель: T60
Операційна система: Android 13
Діагональ дисплея: 12 дюймів
Роздільна здатність дисплея: 2000x1200
Тип екрану: IPS
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Оперативна пам'ять: 8 Гб
Вбудована пам'ять: 256 Гб
Карта пам'яті до 1 Тб
Процесор: Unisoc Tiger T618
Основна камера: 13 Mpx
Фронтальна камера: 5 Mpx
Кількість sim-card 2 nano-sim
Зв'язок: 3G, 4G LTE
GPS: A-GPS, Glonass
Динаміки: стерео
Місткість акумулятора: 8000 мАг
Швидка зарядка: так 18 Вт
Габарити: 279 x 174 x 7,8 мм
Вага: 558 р.
Комплектація:
планшет
кабель USB Type-C
чохол книжка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T618 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Модель планшета | Teclast T60 |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 558 г |
| Довжина | 279 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴







