
Камера CAMSOY T9W з автономною роботою до 55 днів та PIR датчиком руху
2 650 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CAMSOY T9W – це бездротовий пристрій, що дозволяє вести онлайн спостереження у високій якості Full HD 1080P через інтернет. Її головною перевагою є потужний акумулятор, що забезпечує до 365 днів автономної роботи, що є рідкісним поєднанням камери з такими компактними розмірами.
Підключення Wi-Fi камери відеоспостереження здійснюється в режимі AP через Wi-Fi роутер або віддалено через встановлену програму на смартфоні, що дозволяє контролювати територію і бути в курсі всіх подій під час вашої відсутності. Wi-Fi міні-камера оснащена датчиком руху, який автоматично запускає запис під час виявлення руху. Камера знімає з роздільною здатністю HD 1920x1080P і зберігає відео у форматі MP4 з використанням кодека стиснення H264, що забезпечує компактний розмір відеофайлів.
IP камера оснащена режимом автоматичної зйомки, роблячи знімки кожні 15 секунд. На Wi-Fi міні-камері встановлені 8 інфрачервоних світлодіодів, що забезпечують потужне освітлення вночі. Під об'єктивом камери знаходиться датчик освітленості, який автоматично вмикає та вимикає невидиме нічне підсвічування, що дуже зручно. Корпус Wi-Fi міні-камери покритий приємним на дотик прогумованим софт-тач матеріалом, а з боків розташовані вентиляційні ґрати для запобігання перегріву.
Для віддаленого спостереження картка пам'яті не потрібна. Однак, якщо потрібно зберегти відеозаписи, картку пам'яті необхідно вставити в камеру. Міні-камера CAMSOY T9+ підтримує карти пам'яті microSD об'ємом до 128 ГБ. Безперервний запис відео триватиме протягом:
Wi-Fi камера також оснащена нічним інфрачервоним підсвічуванням, що дозволяє переглядати відео навіть у повній темряві. Вісім інфрачервоних світлодіодів автоматично перемикають камеру на нічний режим, забезпечуючи видимість у радіусі до 10 метрів.
Друга відмінна якість це виділений PIR датчик руху який є більш ефективним та точним у порівнянні з програмним у інших більш бюджетних моделях.
Якщо вам не достатньо 365 днів роботи від своєї батареї, ви завжди можете збільшити час роботи камери підключивши її до мережі 220В або до портативного акумулятора.
Найголовнішою перевагою даної моделі є її компактність, адже розміри пристрою складають всього 40x40x42 мм. Завдяки невеликим габаритам та унікальній закругленій формі, CAMSOY T9+ буде ідеальним помічником для ведення прихованого відеоспостереження.
Комплектація:
Мікро відеокамера Camsoy T9W
Кабель MicroUSB USB
Утримувач для камери
3М скотч, скріпка
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camsoy |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Міні |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Загальні | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 340 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Кут огляду по горизонталі | 140 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴








