Генератор бензиновий ZEGOR DIN-OPEN2499 з відкритою рамою
Генератор інверторного типу Zegor DIN-OPEN 2.2 кВт мідна обмотка, що працює на бензині, є портативним і компактним джерелом електроенергії, який використовує бензиновий двигун для генерації змінного струму.
4-х тактний двигун, однофазний
Система запуску: ручна
Номінальна потужність: 2.2 кВт
Максимальна потужність: 2.3 кВт
Напруга: 230В
Частота: 50 Гц
Потужність двигуна: 5 л.с.
Робочий об'єм двигуна: 212см³
Об'єм масляного картера: 0.6л
Об'єм паливного бака: 7 л
Вага: 21 кг
Особливості:
Портативність: компактний та легкий, що робить його легко переносимим. Це особливо корисно в ситуаціях, де потрібне мобільне електроживлення, наприклад на кемпінгу або під час відключення електроенергії.
Чиста електроенергія: Завдяки інверторній технології генератори бензинового інверторного типу створюють чисту та стабільну електроенергію, яка підходить для підключення чутливих електронних пристроїв, таких як комп'ютери, телевізори та смартфони.
Тиха робота: Вони зазвичай працюють тихіше, ніж традиційні генератори завдяки можливості регулювання швидкості двигуна в залежності від навантаження.
Економічне споживання палива: Бензинові генератори інверторного типу зазвичай ефективно використовують паливо, оскільки двигун регулюється відповідно до навантаження, що допомагає економити бензин.
Захист від перевантаження та короткого замикання: оснащені функціями захисту від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безпечну роботу та продовжує термін служби пристрою.
При першому підключенні генератора важливо правильно ввести його в роботу, та виконати «обкатку двигуна». Для цього необхідно навантажити двигун на рівні 50% від номінальної потужності, впродовж двох годин з постійною перевіркою рівня моторного масла в системі.
Важливо: після перших 20 годин роботи замінити моторне масло. Це забезпечить не тільки правильне введення в експлуатацію генератора, але і максимально збереже його робочі якості протягом тривалого періоду часу.
Для належної роботи генератора ми рекомендуємо використовувати бензин А95 (хорошої якості). Дуже важливо вибрати якісне моторне масло для інверторного генератора. Одним з показників моторного масла є в'язкість або класифікація SAE. Маркування на банці легко розшифрувати. Ми рекомендуємо використовувати всесезонне масло: 10W-40, де перша цифра вказує температурний діапазон холодного запуску (в даному випадку до -25°C); 40 - верхня міжа температури (до +40 °C).
-Мідна обмотка двигуна
Основні характеристики
Виробник
Zegor
Країна виробник
Чехія
Тип палива
Бензин
Тип генератора
Інверторний
Кількість фаз
1
Напруга
230 В
Частота струму
50 Гц
Номінальна потужність
2.20 кВт
Максимальна потужність
2.30 кВт
Стан
Новий
Двигун
Об'єм двигуна
212 куб. см
Об'єм масляної системи двигуна
0.60 л
Об'єм паливного бака
5 л
Потужність двигуна
7 к. с.
Тактность двигуна
Чотиритактний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 230 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 220 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Марка двигуна | 170FP |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Система охолодження двигуна | Масляна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴









