
Камера відеоспостереження IP RIAS HX-A1536C (Ziicam APP) Wi-Fi 2MP з віддаленим доступом White
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0021
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера відеоспостереження RIAS HX-A1536C (Ziicam APP) Wi-Fi 2MP вулична з віддаленим доступом White
Вулична та зовнішня WiFi камера з нічним баченням – це потужний та безпечний засіб відеоспостереження для вашого будинку чи бізнесу. Завдяки високоякісному об'єктиву з роздільною здатністю 2 мегапікселів, ви можете отримати чіткі зображення навіть на більшій відстані. Інфрачервоні світлодіоди забезпечують якісний огляд навіть у темряві, роблячи цю камеру ідеальним рішенням для цілодобового відеоспостереження.
Завдяки підтримці WiFi ви можете переглядати відеозаписи з камери відеоспостереження в режимі реального часу через мобільний додаток, що дозволяє залишатися на зв'язку з вашими властивостями, навіть якщо ви віддалилися від них. Вбудований датчик руху активує запис відео та оповіщення на ваш смартфон при виявленні руху, що дозволяє швидко реагувати на потенційні загрози.
Характеристики:
Загальна кількість пікселів 2.0 Мпікс
Є відео 1080P
Окрема будівля екрану 1920x1080
Швидкість зйомки кадру/с25
Габарити камери (ДхШхВ, мм) 110х86х126
Програма для TSCloud
Формат стиснення файлів H.265
Сумарний об'єм всіх дисків ГБ128
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 126 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 86 мм |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






