
Собака інтерактивна м'яка MC-1046 (24шт) (гавкає, ходить, виляє хвостом, аксесуари(31*18*23см) в коробці
659 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Собачка MC-1046 - це м'яка інтерактивна іграшка, яка стане ідеальним компаньйоном для вашого малюка. Ця кумедна іграшка має веселі функції і поставляється з різними аксесуарами для догляду за вихованцем.
Вона стане вірним другом вашої дитини, сприяючи розвитку уяви та творчих здібностей. М'яка текстура приємна на дотик, а наявність аксесуарів робить ігровий процес захопливим і різноманітним. Зануріться у світ веселих моментів і теплих спогадів разом з цією чудовою м'якою ігровою собачкою.
Особливості:
- іграшкове цуценя;
- виготовлене з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- весело ходить, гавкає та виляє хвостиком;
- до комплекту входять додаткові аксесуари — кістка, миска, фен і гребінець;
— працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
Розміри/габарити
- довжина (см): 27 см
- ширина (см):13.5 см
- висота (см): 21 см
Розмір упаковки:31 см × 18 см × 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

