
Вібраційний занурювальний насос 400Вт, 1080л/год, ST-PVB-400 / Електронасос для перекачування води / Насос для свердловини
1 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібраційний занурювальний насос 400Вт, 1080л/год, ST-PVB-400 / Електронасос для перекачування води / Насос для свердловини
Опис
Переваги:
Простота в установці
Швидке перекачування води
Підходить для різних типів водойм
Широкий спектр застосувань
Якісний матеріал
Опис:
Електронасос ST-PVB-400 є потужним занурювальним насосом, спроектованим для ефективного перекачування великих обсягів води. Ідеально підходить для використання в колодязях, водоймах, басейнах, а також для забезпечення водопостачання в сільській місцевості або в місцях, де потрібна ефективна система дренажу.
Виготовлений з високоякісних матеріалів і обладнаний надійним електродвигуном, цей вібраційний насос відзначається довговічністю і надійністю в роботі. З потужністю 400 Вт і продуктивністю 1080 літрів на годину, він здатен швидко перекачувати великі обсяги води. Занурювальний насос легко встановлюється і обслуговується, що робить його зручним в експлуатації.
Характеристики:
Тип: насоси для перекачки води
Матеріал: алюміній
Живлення: 220 В
Потужність: 400 Вт
Максимальна продуктивність: 1080 л/год
Якість води: чиста
Максимальна температура води: 35ºС
Максимальна глибина: 60 м
Довжина кабелю: 8 м
Діаметр помпи: 9 см
Висота помпи: 27 см
Вага: 4 кг
Колір: сріблястий
Комплектація:
Насос для скважини ST-PVB-400
Мотузка для підвішування
Хомут - 1 шт
Упаковка
Характеристики
Колір
Сріблястий
Матеріал
Алюміній
Живлення
Мережа 220В
Вага
4 кг
Діаметр
9 см
Висота
27 см
Потужність
400 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






