Топ продаж

Плита газова туристична Польска Happy Home BDZ-155A + 5 балонів
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита газова портативна Happy Home з керамічним інфрачервоним пальником та адаптером
Набір містить:
КЕРАМІЧНА плита Happy Home
У комплект входить перехідник, завдяки якому ми можемо підключити плиту до газового балона (2кг, 3кг, 5кг, 11кг)
Чохол , який захищає та полегшує транспортування плити
Посібник користувача (англійською мовою)
Компактна туристична газова плита, що працює від маленького балону бутану, відмінно підійде для поїздок на вихідні та свята за місто.
Керамічна структура пристрою зменшує непрямий нагрів і підвищує стійкість до ударів і ударів.
Оснащений п’єзоелектричною системою автоматичного запалювання, він гарантує плавний запуск за будь-яких погодних умов, пропонуючи гарячі страви та напої, коли вони потрібні.
Завдяки низькому споживанню газу плита особливо ефективна.
Любителі кемпінгу та тривалих поїздок або професійні водії повинні добре харчуватися, щоб мати багато енергії. Якщо ми хочемо уникнути фаст-фуду в дорозі, на кемпінгах і цілоденних походах і дбаємо про смачну їжу, необхідним обладнанням буде туристична газова плита з керамічною нагрівальною плитою, завдяки якій вона швидше нагрівається і таким чином споживає менше газу порівняно з іншими плитками.
Розміри: 35х8 (з решіткою близько 13)х28 см
Вага: близько 2 кг
сертифікат CE
Набір чудово підійде для:
Для професійних водіїв
В наметі / кемпінгу
На рекреаційній ділянці
На будівельному майданчику
Вид газу: ПРОПАН-БУТАН
Розпалювання: п'єзоелектричне
Джерело газу: газовий балон, газовий балон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Час безперервної роботи | 2.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| Витрата рідкого палива | 0.175 л/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Час закипання 1л води | 3 хв |
| Діаметр встановлюваної ємності | 235 мм |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






