
Безрамне велике асиметричне дзеркало
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: БР 19
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безрамне велике асиметричне дзеркало
Велике дзеркало на весь зріст асиметричної форми з металевими кріпленнями для підвішування на стіну. На дзеркало встановлено 2 кріплення для монтажу на стіну.
Габаритні розміри 1500х700 мм
Глибина 4 мм
Дзеркало високої якості не спотворює, виготовлене на основі срібла, вологостійке. Торець відполірований (оврокромка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рами | Без рами |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 1500х700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴
