
Ростове дзеркало в чорній рамі
2 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: Texas black ростове
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне дзеркало в глибокій рамі чорного кольору з малюнком структури дерева.
Висота: 120 см
Ширина: 60 см
Глибина рами: 4 см
з високоякісного пластикового багету, перевага якого. в першу чергу, у вологостійкості, що виключає можливість появи грибку та плісняви, а також деформацію виробу.
Не має глянцевого блиску.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом (в комплект не входить).
Дзеркала від виробника "Art-Com" рекомендовані для використання у ванних кімнатах, жилих та не жилих приміщеннях ( прихожі, кафе, салони краси, магазини одягу, спортивні зали і т.д. )
Стандартні розміри в наявності ( вказано габаритний розмір, разом з рамою ):
600х400 мм
700х500 мм
1200х600 мм
1500х700 мм
Під замовлення
Кольори рами:
Білий
Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Пластик |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6000 г |
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴



