
Прямокутне ростове дзеркало в металевій рамі з закругленими кутами
6 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: МР 11 1200х600
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало на стіну прямокутне з закругленими кутами в металевій рамі доступно в двох розмірах:
1200х600 мм
1500х700 мм
Глибина 4 см
Рама для дзеркала виготовлена з металевої пластини 40х10 мм, що є міцною основою для дзеркала.
Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал рами | Метал |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1200х600 | мм |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
| Золото | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 360 ₴


