
Ростове дзеркало в металевій рамі з подвійною аркою
7 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: МР 10
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало на стіну в металевій рамі доступно в розмірі:
1500х700 мм
Глибина зовнішньої рами 40 мм
Глибина внутрішньої рами 20 мм
Рама зовнішня для дзеркала виготовлена з металевої труби 40х10 мм, що є міцною основою для дзеркала.
Рама внутрішня для дзеркала виготовлена з металевої труби 20х10 мм
Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1500 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1500х700 |
| Оберіть розмір | 1500х700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 495 ₴


