
Асиметричне фігурне дзеркало колір Дуб сонома
1 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН 4
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурне асиметричне дзеркало на основі ЛДСП:
Ширина 50 см
Висота 70 см
Товщина 2 см
Колір виконання:
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Дзеркальне 4мм полотно вологостійке, має полірований торець.
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 г |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴


