
Асиметричне дзеркало з підсвіткою
4 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗРЛ 9
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (посередині, під праву руку - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 г |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, HoReCa, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вімікача) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 825 ₴


