
Дзеркало з фацетом 1300х550 мм
2 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗФ 2 белый
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало настінне з фацетом 1300х550
Фацет – це полірована смуга яка оздоблює поверхню дзеркала, скошена до краю і утворює з нею певний кут.
Основа ЛДСП 16мм білого кольору.
Фацет 1 см
Дзеркало на основі срібла 4мм пр. Бельгія, не спотворює зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴


