
Універсальне дитяче автокрісло 36800 - VL "JOY", сіро-рожевий колір, з бустером, група 1/2/3
2 880 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальне дитяче автокрісло 36800 - VL "JOY", сіро-рожевий колір, з бустером, група 1/2/3, для дітей вагою від 9 до 36 кг, в пакеті
Автокрісло 36800 - VL розраховане на три вікові групи:
Група I: 9-18 кг;
Група II: 15-25 кг;
Група III: 22-36 кг.
Автокрісло оснащене триточковим ременем безпеки, на якому розміщуються м'які плечові накладки, що регулюються по висоті для зручності та комфорту.
Сидіння цього крісла можна трансформувати в бустер, знявши спинку. Для забезпечення безпеки є два направляючих ременя з боків.
Основні характеристики:
Спинка автокрісла налаштовується згідно зі спинкою автомобільного сидіння та може відкидатися до 180°;
Підголівник регулюється по висоті і має 8 різних рівнів;
Вкладка-підголовник фіксується за допомогою стрічки-зав'язки і може бути легко знята при потребі;
М'яка знімна вкладка для додаткового комфорту;
Чохол автокрісла також знімний і легко очищується.
Кріплення дитини в автокріслі:
3-точковий ремінь безпеки автокрісла або штатний ремінь автомобіля.
Кріплення автокрісла в автомобілі:
За допомогою штатного ременя автомобіля.
Напрямок встановлення автокрісла:
Встановлюється по ходу руху автомобіля.
Система кріплення Isofix: відсутня.
В комплекті йде посібник з експлуатації на українській мові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 3 до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 69 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



