
Танк на радіокеруванні 399 D-9 стріляє орбізами
1 475 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на радіокеруванні 399 D-9 стріляє орбізами
Танк на радіокеруванні 399 D-9 – це бойова машина, яка припаде до смаку не тільки хлопцям, а й їх татам. Модель має гусеничний хід, три режими роботи, вражаючі звукові та світлові ефекти, а також парогенератор для додаткової атмосферності. Танк може рухатися в різних напрямках, обертатися на 360° та стріляти орбізами, що робить гру захоплюючою та безпечною для всіх учасників.
Особливості:
3 режими роботи: демонстрація, зі звуковим супроводом, беззвучний режим.
Пульт управління 2.4 G працює від 2 батарейок типу “АА” (не входять у комплект).
Танк рухається вперед-назад, вліво-вправо, обертається на 360°.
Стріляє орбізами (в комплекті 500 шт).
Відсік для орбізів на башті танка.
Функція парогенерації (випускає дим).
Рухома башта обертається на 180° ліворуч і праворуч.
Гусеничний хід для кращої прохідності.
Підсвічування для ефектної гри.
Комплектація: танк, акумулятор 3.7V, USB-кабель, орбізи (500 шт), ємність для води.
Для вимкнення звуку потрібно коротко натиснути кнопку з позначкою ноти.
Розміри іграшки: 22х15,5х18 см.
Цей танк стане ідеальним вибором для кожного, хто шукає по-справжньому захоплюючу іграшку з багатим функціоналом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Танк |
| Пакування | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴
