
Машина на радіокеруванні UD 2195 A "Torsion gesture control"
1 550 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні UD 2195 A "Torsion gesture control"
Машина на радіокеруванні UD 2195 A "Torsion gesture control" — це стильна модель масштабу 1:14, що поєднує у собі потужні функції та футуристичний дизайн. Ця іграшка з роликовими колесами, акумулятором 3,7 V, звуковими та світловими ефектами, а також двома способами керування, обов'язково здивує своїми можливостями навіть дорослих!
Машинка має унікальну можливість керування жестами, що дозволяє виконувати трюки та маневри з легкістю. Яскраве підсвічування та звукові ефекти додають реалізму, а роликова конструкція забезпечує рух у будь-якому напрямку.
Особливості:
Іграшковий автомобіль керується за допомогою пульта, виконаного у вигляді спортивної машинки;
Пульт 2,4 G працює від двох батарейок типу "AAA" (не включені в комплект);
Пульт зручно кріпиться на руку за допомогою гнучкого браслета, який регулюється під об'єм зап’ястя;
Машинка працює від акумулятора 3,7 V;
Яскраве підсвічування напівпрозорих коліс та локатора для ефектного вигляду;
Звукові ефекти сигналізації, заведеного двигуна та розгону для додаткового реалізму;
Роликова конструкція коліс дозволяє рухатись у всіх напрямках, забезпечуючи чудову маневреність;
2 способи керування: кнопками та сенсорне управління (керування жестами);
Машинка може змінювати положення коліс — піднімаються та опускаються;
Режим демонстрації, який відтворює рухи на автоматі.
Комплектація:
Машинка;
Пульт керування з браслетом;
Акумулятор 3,7 V;
Кабель для зарядки.
Ця модель стане чудовим подарунком для любителів радіокерованої техніки, даруючи безліч можливостей для захоплюючих ігор!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

