
Машина на радіокеруванні RQ 3036 з акумулятором 3.7V, пультом 2.4G
1 375 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні RQ 3036 з акумулятором 3.7V, пультом 2.4G, підсвічуванням, музикою та режимом демонстрації, постачається в коробці.
Її футуристичний дизайн, захоплюючі трюки та драйвова музика зроблять цю іграшку улюбленою у малюка. Повороти на 360°, яскраве світлодіодне підсвічування та реалістичні звукові ефекти створюють атмосферу справжніх перегонів, що робить гру ще цікавішою.
Особливості:
Розміри: 18х8х31 см;
Стильний футуристичний дизайн;
Режим демонстрації для автоматичних рухів;
Можливість рухатися вперед/назад і обертатися на 360°;
Музика, яку можна вмикати та вимикати пультом;
Пульт управління працює від двох батарейок типу AA (батарейки не входять до комплекту);
Яскраве світлодіодне підсвічування для додаткових ефектів;
Машинка працює від акумулятора 3.7V (в комплекті).
Ця машина — ідеальний вибір для тих, хто любить швидкість, трюки та яскраві ефекти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴
