
Радіокерована машина JD 155-18 A + браслет для керування
2 020 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіокерована машина JD 155-18 A + браслет для керування
2 кольори, викрутка, підсвічування, акум. 3.7V, USB-кабель, пульт 2.4G, музика, в коробці + браслет для керування
Зустрічайте новинку, яка не залишить байдужим жодного маленького гонщика! Ця радіокерована машинка стане справжнім фаворитом завдяки своїм вражаючим можливостям. Вона може виконувати захоплюючі трюки, а її стильний дизайн та ефектне підсвічування зроблять кожну гру особливою.
Неймовірна можливість повертати на 360°, відтворення музики та реалістичні звукові ефекти створюють атмосферу справжніх перегонів прямо вдома. Крім цього, в комплекті є браслет, що дає змогу керувати машинкою не лише за допомогою пульта.
Особливості:
Розмір: 13х6,5х25 см;
Відтворює динамічну музику для ще більшої атмосфери;
Режим демонстрації для показу всіх можливостей;
Можливість змінювати положення корпусу для нових трюків;
Безшумний режим для тихих ігор;
Відтворює звуки роботи машини для реалістичності;
У комплекті викрутка для зручності;
Виготовлена з якісних та безпечних матеріалів;
Пульт працює від 2-х батарейок типу АА (не входять у комплект);
Машинка працює на акумуляторі 3.7 V, який заряджається за допомогою USB-кабеля (в комплекті);
Можна включити або вимкнути підсвічування та звукові ефекти на вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴
