
Запаска на плоску швабру ганчірка мікрофібра 32х12см
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0024
+380 (97) 544-98-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запаска на плоску швабру ганчірка мікрофібра 32х12см
Насадка для швабри виготовлена з тонкого, міцного синтетичного матеріалу - мікрофібра.
Вона складається з розщеплених ниток, тому не обсипається і залишає слідів. Така тканина підходить для сухого, вологого та мокрого прибирання, чудово захоплює бруд і добре утримує вологу.
Добре вбирає вологу, швидко сохне, збирає бруд із важкодоступних місць, відрізняється міцністю та довговічністю. Матеріал відрізняється пористою структурою, завдяки якій у ньому не накопичуються бактерії та грибки.
Мікрофібра на миючу частину швабри кріпиться міцними липучками. Також на внутрішній частині мопа з одного боку є три "кишеньки", за допомогою яких він додатково утримується на миючій частині.
Характеристики:
Тип основи для мопа: плоский
Матеріал мопа: мікрофібра
Розміри: 32 х 11 х 0.5 см
Колір сірий
Особливості: можна використовувати кілька разів, виправши вручну або в машинці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Основне призначення | Для вікон, Для стін, Для підлоги, Універсальне |
| Тип | Мопи для швабр |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота насадки | 11 см |
| Довжина насадки | 32 см |
| Ширина насадки | 0.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴



